avatar
Hugmice – Transformice

_________________________________________________________________________________________________

Oyunumuzda artık her gün çeşitli etkinlikler yapılmakta, Etkinlik takviminin yanı sıra Viplik, title ve tag alınabilmesi için oyuna Fındık ekledik fındık ile vip tag title herşeyi alabilirsiniz.

Etkinliklerden bahsedeyim Pazartesi ve Çarşamba günü olacak Funcorp etkinliği sadece eğlence amaçlıdır Transformice sunucumuzda bir çok png eklendi fare yerine başka şeylere dönüşebiliyosunuz boyutunuz küçültülüp büyütülebiliyo bu etkinlik ortalama 30 dakika sürüyor ve her hafta oluyor.

Bootcamp etkinliği Transformice sunucumuzun en basit ve en kısa etkinliğidir, Etkinliğin amacı şu şekilde kolay bi harita getirilir ve insanlar bedava bootcamp kazanırlar 1 dakika da 30 40 bootcamp iyi bi rakam ortalama 10 dakika sürer.

Ox etkinliği Transformice sunucumuzun eşsiz ve oldukça basit ve güzel bi etkinliktir, Mantığı şuna dayanıyo birşey söylüyoruz ve bunun doğru  mu yanlış mı olduğuna karar vermek için haritanın X bölümü yanlış haritanın O bölümü doğru oluyo durduğunuz bölüme göre doğruyu yanlışa karar veriyosunuz son 1 kişi kalana kadar devam ediyo ve son kişi ödülünü alır. Ortalama 45 dakika sürmektedir.

Etkinlikten bir görüntü:

Racing etkinliği olarak yaptığımız 4 takımlı vs turnuvası vardır buna bir isim vermedik cumartesi ve pazar günleri olan bu etkinlik çok sevilen ama ödülü olmayan bir etkinliktir.

Etkinlik şöyle ki odada ki herkesi rastgele eşit şekilde takımlara atar ve 4 takım vs atar ilk 10 birinci olan takım kazanır, Ortalama 30 dakika olucak.

Elliminate etkinliği eklenmiştir günün belli bir saatinde her hafta Transformice sunucumuz eşsiz etkinliklerinden biri olan bu etkinliğin amacı 1. giren kişi odada etkinliğe katılan bir kişiyi eleyerek sonuncu kalmaya çalışmaktır 1. giren kişinin önüne bir panel çıkar ve kimi elemek istediği sorulur her tur birinci olan kişiler birilerini eleyebilir her hafta yapılmaktadır.

Oyuna eklenen fındık ve alınabildiği şeyler hakkında bilgilendirme yapayım Transformice sunucumuzun eşsiz olan bir özelliği de fındıktır ve fındık ile neler alabilirsiniz anlatıyım Title, Tag, Vip Oyuncu ve +lı nick bunlar çok mükemmel özellikler Vip ne işe yarıyo diye sorarsanız Viplik demin saydığım özellikleri ücretsiz olarak sunuyo sınırsız tag ve 3 title ekleme hakkı bulunuyo istediğiniz kadar nick değiştirin hepsine bedava + ekleyebilirsiniz profil renginizi değiştirmenize de olanak sağlıyo nasıl alınacağını öğrenmek için üstüme tıkla

Makalemizin sonuna geldik bilgilendirebilceğim son şey oyuna giremeyenler için burada nasıl gireceğinizi gösteriyoruz üstüme tıkla